دکتر شریف مطوف

تولد :
02 تیر 1332
وفات :
30 اردیبهشت 1400
مذهب :
شیعه
کشور :
ایران
استان :
تهران
شهر :
تهران
نشانی آرامگاه :
بهشت زهرا

یادبود دکتر شریف مطوف

دکتر شریف مطوف استادیار گروه معماری منظر و بازسازی دانشگاه شهید بهشتی درگذشت.

آگهی‌های ویژه تسلیت

متن اعلامیه دکتر شریف مطوف

دکتر شریف مطوف، عضو هیئت علمی گروه معماری منظر و بازسازی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی، دارای مدرک دکتری برنامه ریزی شهری (رساله دکتری پیرامون ارزیابی سیاست‌های بازسازی خرمشهر) از دانشگاه هریوت وات کشور انگلستان بود.

حضور در سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان، مرکز آمار ایران و دفتر آمایش سرزمین سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بخشی از سوابق کاری وی می‌باشد؛ همچنین از جمله فعالیت‌های تحقیقاتی وی می‌توان به مطالعات اقتصادی-اجتماعی استان‌های کشور در چارچوب آمایش و برنامه ریزی منطقه ای، مطالعات اقتصادی-اجتماعی مناطق مشکل دار و توسعه نیافته کشور، مطالعات اقتصادی-اجتماعی مناطق آسیب دیده از جنگ و بلایای طبیعی (تجربه‌های ایران و جهان) و مطالعات اقتصادی-اجتماعی مناطق مرزی کشور (تجربه‌های ایران و جهان) اشاره کرد. آخرین سفر ایشان هم شرکت در کنفرانسی علمی برای بازسازی شهر حلب بود.

دکتر شریف مطوف صاحب تفکرات و ایده‌های منحصر به فردی پیرامون موضوع بازسازی و توجه به خانه و نیاز‌های مردم بود.از ایشان مقالات و پژوهش‌های علمی بسیاری به یادگار مانده که به سبب همکاری و همراهی ایشان تعدادی از این مطالب به طور اختصاصی در «تابناک» منتشر شده بود.

بنر‌‌های تسلیت دکتر شریف مطوف

پیام‌های تسلیت دکتر شریف مطوف