مرحوم عزیزالله علاءالدینی

معرفی

با اندوه فراوان درگذشت حاج عزیز اله علاءالدینی کارآفرین و نیکوکار پرتلاش  را به بازماندگان و خویشاوندان آن عزیز سفر کرده تسلیت عرض می نمائیم.

زندگی نامه

وی سالیان متمادی با حضور در هیئت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک، در زندگی بخشی به بیش از 3000 مددجوی سالمند ، معلول و بیمار مبتلا به ام اس نقش آفرین بوده، نزدیک به 15 سال در کسوت مدیر عاملی این موسسه خدمات ارزنده ای را در کارنامه کاری خویش به یادگار گذاشته است.

او بیش از 7 دهه فعالیت های صنعتی و تجاری در کارنامه اش دارد، علاءالدینی کار را در کنار پدرش با بنکداری پارچه و قماش شروع کرد و بعد مستقل شد و به تجارت پارچه روی آورد.

درکنار توسعه کار تجارت پارچه او دوپاساژ بزرگ ( پاساژ عالی نو و عالی روشن) هم در بازار تهران ساخت.

درسال 1350 با حاج اصغر حاجی بابا کارخانه شوفاژکار را تاسیس کرد و پس از پیروزی انقلاب 6 سال مدیریت این کارخانه با 700 نیرو را برعهده داشت.

عزیزالله علاءالدینی فعالیت های گسترده ای در موسسه های خیریه دارد و خود بنیانگذار موسسه نیکوکاری قائم در مشهد است.

عزیزالله علاءالدینی عضو هیات مدیره و هیات امنای آسایشگاه کهریزک بوده و حتی چندین سال مسئولیت مدیرعاملی این مجموعه را برعهده دار داشته است.


تاریخ تولد :
1300-01-01
تاریخ وفات :
1397-02-25
مذهب:
شیعه
کشور :
ایران
شهر :
تهران
محل دفن :
بهشت زهرا - تهران
نشانی آرامگاه :
بهشت زهرا

مراسم

ترحیم :
1397-02-27 از ساعت 0 : 17 لغایت تا 0 : 19
آدرس : حسینیه ارشاد

پیام های تسلیت

بهرام صداقتی

بهرام صداقتی 1397-02-27

درگذشت حاج عزیز بزگوار دل مارا هم بدرد آورد

1397-02-28

خدا رحمت کن خودش از کارگری شروع کرده بود .....

1397-03-07

خبر تاسف بار پرواز ابدی آقای عزیز علائدینی بسیار شوکه برانگیز بود شخصی فرزانه وفرهیخته وکار آفرینی بسیار موفق وبی همتا نازنینی که در دل کسانی که با ایشان اندکی اشنائی داشتند بخوبی میدانند که تا چه اندازه متواضع وچهره مردمی داشت زبان قاصر از زحمات وخدمات ایشان به هم نوعان خود

.

. 1397-03-07

خبر تاسف بار افای علائدینی بسیار شوکه بر انگیز بود شخصی فرزانه و فرهیخته وکار افرینی بسیار موفق ودور اندیش وبی همتا نازنینی که در دل کسانی که با ایشان اندک اشنائی داشتند بخوبی میدانند که تا چه اندازه متواضع و فروتن و چهره ائی مردمی داشت در عرصه تولید وکارخانه داری چهره ائی بسیار تاثیر گذار و وزنه ائی بسیار سنگین واخر اینکه فقدان از دست دادن ایشان ضربه بسیار سنگینی به اقتصاد کشور خواهدبود این اندوه بزرگ را به تک تک اعضای خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده وشادی روح ان عزیز از دست رفته را از درگاه یزدان پاک خواستارم ما هم در غم شما شریک میباشیم. ارادتمند محمد سیدعرب.

محمود نیکپور

محمود نیکپور 1397-03-22

با نام عزیز خدا که والدین وی در بدو تولد در طالقان کرج برایش انتخاب کردند عاقبت بخیری را در سرنوشت او رقم زدند و نام او به استوره ای از یک مسلمان راستین عملگرا مبدل شد او تمام ثروت خدا دادیش را در راه خدا به موسسه خیریه قام هدیه کرد و در آخرین دیدارمان که با حضور آقای مهندس ذوالفقاری بود ایشان فرمودند :در هر سنی لذتی نهفته است ولیکن بالاترین لذت انفاق است.روحش شاد.

رضا علاءالدینی

رضا علاءالدینی 1397-04-20

فقط در حال حاضر جای خالی ایشان را می شود حس کرد واقعا از دست دادن ایشان درد بزرگی بر دل ما نهاد روحش شاد یادش گرامی

ابرهیم خصالی

ابرهیم خصالی 1397-04-28

ابراهیم خصالی هم این داغ جان سوز را به تمام فقرا تسلیت میگوید خدایا ما همیشیه تورا داشتیم بازهم تورا داریم ولی کسی را ازما گرفتی که یکی از فرشتهای خودت درروی زمین بود واقعلان خدا چرا منو یتیم کردی

حسن ثابت فومنی

حسن ثابت فومنی 1398-02-14

درست یکسال از فوت حاج عزیز الله میگذرد. یادش بخیر وقتی به گیلان. رشت. می امدند تمام پرسنل کاشی خزر ذوق وشوق داشتند که حاج اقا خدا کنه تشریف بیارن واز دل ما بپرسن. یادش گرامی و روح شان شاد.

شما هم پیام تسلیت بنویسید: